JUNDA

Privačiam būstui

Ieškote kokybiškų durų savo privačiam būstui? JUNDA gaminamos durys yra ilgaamžės ir tarnaus Jums tiek, kiek ir pats namas.

Mūsų profesionali meistrų komanda sukurs Jums duris, apie kurias svajojote jau ilgai. Mes konsultuojame nuo pat medžiagų parinkimo iki gamybos, montavimo ir pogarantinės priežiūros. Viską gausite iš vienų rankų – nuo rąsto iki durų rakto.

Susisiekite jau dabar ir gaukite pasiūlymą!

Dalinamės JUNDA darbų pavyzdžiais namų interjere:

01

Objektas

Butas Antakalnyje, naujos statybos name.

JUNDA gaminių pasirinkimas:

Po ilgų diskusijų su dizainere buvo pasirinktas mūsų klasikinis durų modelis „Adomas“. Dizainerė nusprendė, kad durys bus dažomos balta spalva ir ant gaminių neturi būti matoma medienos tekstūra. Tad durų gamybai buvo naudojama juodalksnio mediena. Taip pat buvo pakeistas įėjimo durų skydas, kad vaizdas būtų kiek įmanoma panašesnis į vidaus duris. Dizainerė pageidavo, kad kiek įmanoma išlaikytumėme tą patį durų vientisumą.

Dėl sklandaus JUNDA atstovų, dizainerės ir šeimininkės bendradarbiavimo, galutinis rezultatas džiugina ir džiugins dar ilgai.

Junda durys_butas Antakalnyje

02

Objektas

Butas Vilniaus centre, Gedimino pr.

JUNDA gaminių pasirinkimas:

Su dizainere suderintas individualus durų dizainas. Buvo gaminamos tiek lygios medinės durys su užklijuotais bagetais ant varčios, pagal atskirai suderintą durų eskizą, tiek nematomos durys su priglaistomomis aliuminėmis staktomis. Tuomet užsakovų apdailininkai klijavo bagetus ant sienos ir ant varčios, kad durys dar labiau susilietų su siena.

JUNDA turi kokybiško gamintojo reputaciją ir puikiai išpildo interjero dizainerių viziją interjere.

Junda durys butas Vilniaus centre

03

Objektas

Šeimos butas Alytuje.

JUNDA gaminių sprendimas:

Pasirinktas modernaus stiliaus durų modelis „Laurynas“, stakta ir apvadai buvo gaminami iš ąžuolo masyvo, o varčia faneruojama ąžuolo faneruote. Durų spalva buvo gaminama specialiai pagal užsakovo pasirinktą grindų spalvą. Užsakovas taip pat pageidavo, kad iš svetainės pusės grindų parketas būtų klijuojamas „Eglute“ ant sienų bei durų. Raštas turėjo sutapti su grindų plokštuma. Duryse buvo montuojami spec. vyriai, kad užklijavus grindų parketą ant durų varčios, parketas netrukdytų atsidarinėti varčiai.

JUNDA atranda sprendimus bei pasirūpina ne tik durų gamyba pagal unikalų dizainą, bet ir montavimu, siekiant vientiso ir kokybiško vaizdo interjere.

Junda durys butas Alytuje

Žiurėkite daugiau durų:

Architektams bei interjero dizaineriams

Scroll to Top