JUNDA

Rentgeno durys

Vieni pirmųjų Lietuvoje pradėjome gaminti specialias duris rentgeno kabinetams. Turime sukaupę didelę patirtį ir galime pasiūlyti jums geriausią sprendimą. 

30 m patirtis

Sulaiko rentgeno spindulius

Įvairūs dizaino sprendimai

Atitinka LR įstatymų reikalavimus

Trumpas gamybos terminas

Jeigu jūsų sveikatos klinika turi rentgeno aparatą, jis privalo turėti specialias LR įstatymų reikalavimus atitinkančias duris.

Jundos stalių gaminiai vieni pirmųjų Lietuvoje pradėjo gaminti specialias duris rentgeno kabinetams. Turime sukaupę didelę patirtį ir galime pasiūlyti jums geriausią sprendimą.

Kuo ypatingos rentgeno durys?

  • Sulaiko rentgeno spinduliuotę.
  • Atitinka LR įstatymuose numatytus reikalavimus. 
  • Dengiamos 0.5 mm arba 1 mm storio švino sluoksniu, priklausomai nuo patalpoje naudojamo rentgeno aparato galingumo.
  • Mūsų gaminamos rentgeno durys ne tik saugios, bet ir atrodo stilingai. Durys sukurtos taip, kad tiktų prie bet kokio odongtologijos klinikos interjero.
  • Galima pagaminti su specialiu stiklu, kuris taip pat dengtas švinu ir yra nepralaidus rentgeno spinduliams.
rentgeno durys junda staliu gaminiai

Pagal LR Sveikatos apsaugos ministro įsakymą, rentgeno kabinetuose privalo būti specialios durys. Reikalavimai durims priklauso nuo naudojamo rentgeno aparato. Atitinkamai durys turi būti dengiamos 1 mm arba 0.5 mm švino sluoksniu.

Pagal Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministro 2008 m. vasario 14d. nr. v-95 įsakymą dėl Lietuvos higienos normos HN 31:2021 „Radiacinės saugos reikalavimai medicininėje rentgeno diagnostikoje“ 50 straipsnį:

„Medicininės rentgeno diagnostikos procedūrų kabinete esantys langai ir durys bei jų sudedamosios dalys yra apsaugomieji elementai ir jie turi užtikrinti tinkamą už jų esančių vietų apsaugą nuo jonizuojančiosios spinduliuotės. Durų ir langų bei jų sudedamųjų dalių švino ekvivalentai turi būti ne mažesni, nei yra nurodyti projekto dalyje.”

Skaityti visą straipsnį >

Rentgeno durys klinikoms
rentgeno durys klinikoms junda staliu gaminiai
Rentgeno durys klinikoms
rentgeno durys klinikoms junda staliu gaminiai

Mumis pasitiki

“Baseckų odontologijos klinika”

Užklausos forma

Užpildykite užklausos formą rentgeno durims ir gaukite individualų pasiūlymą. Jeigu reikia gaminti ir kitas duris, vidaus, lauko, slankiojančias, paslėptas ar kitas specialias duris, taip pat paminėkite formoje.
Uzklausos forma Rentgeno durys
Scroll to Top