Apie mus

„Mes nesakome pigiau, mes sakome GERIAU“!

Mūsų sėkmės esmė – profesionalus kolektyvas, šiuolaikinė technika, nepriekaištingos žaliavos, gaminio kokybė ir, žinoma, dizainas. Visa tai atspindi įmonės šūkis.

UAB „Jundos stalių gaminiai“ savo produkciją eksportuoja į Norvegiją, Angliją, Vokietiją, Prancūziją ir kt. šalis. Taip pat dalis produkcijos parduodama Lietuvos vidaus rinkoje įmonėms ir fiziniams asmenims. 
    
Įmonė atidžiai seka rinkos naujoves, kad klientui galėtų pasiūlyti išskirtinio dizaino šiuolaikiškus sprendimus kiekvienam interjerui. Įmonės darbuotojai nuolat dalyvauja parodose Lietuvoje, Italijoje, Vokietijoje, Anglijoje, Ukrainoje.  
    
Norintiems pirkti duris – maksimali pagalba. Mes išmatuojame durų statymo angas objekte, konsultuojame, padedame išsirinkti modelius, spalvas,  rankenas, spynas, lankstus, stiklus, viską sukomplektuojame, pagaminę atvežame ir sumontuojame (po darbo patalpas išvalome).

Misija – kurti aukštos kokybės ir išskirtinio dizaino vidaus duris bei kitus medienos gaminius, maksimaliai tenkinant klientų lūkesčius bei darbuotojų pasitenkinimą darbu. 
Vizija – tapti pripažinta, konkurencinga, vertinama už aukščiausios kokybės gaminius ir pirmaujančia bendrove ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio rinkose.
Pagrindinė veikla: medienos masyvo durų gamyba. Kiti gaminiai: faneruotos vidaus durys; medinės vidaus pertvaros; išorinės įėjimo durys; stumdomos durys; durys pirtims; sienų apdailos elementai; kolonų apdailos elementai; karnizai; tiesmetriniai interjero apdailos elementai; grindjuostės; klijuotos medienos masyvo plokštės palangėms, laiptams, interjero elementams. 

Uždaviniai: 

  • įmonės gaminamų vidaus durų ir kitų medienos gaminių asortimento didinimas;
  • klientų aptarnavimo kokybės gerinimas;
  • pasiūlyti gaminius, kurie maksimaliai atitiktų kliento norus, sienkiant glaudesnio tarpusavio supratimo ir bendradarbiavimo ;
  • įmonės pozicijų užsienio rinkose stiprinimas ir naujų rinkų paieška;
  • tapti Lietuvos medinių durų gamybos rinkos lyderiu bei įsitvirtinti šioje pozicijoje;
  • darbuotojų darbo sąlygų gerinimas;
  • darbuotojų įtraukimas į darbo ir gaminių kokybės gerinimą, taikant įvairias motyvavimo priemones;
  • plėtoti įmonėje diegiamas aplinkosaugines priemones ir šiuolaikines technologijas.

Pagrindinis įmonės tikslas: maksimaliai padidinti kompanijos vertę siekiant pastovios įmonės plėtros ateityje, augant kartu su savo klientais.

 ISTORIJA

UAB „Jundos stalių gaminiai” – jau nuo 1990 metų sėkmingai dirba medienos apdirbimo srityje. Pagrindinis įmonės  produktas yra medinės vidaus durys iš ąžuolo, uosio ir juodalksnio. Siūlome daugiau nei 30 durų modelių, iš kurių net ir išrankiausias klientas išsirinks sau tinkamą. Duris gaminame pagal individualius išmatavimus, kliento pageidaujamą  spalvą, stiklus ir furnitūrą.  

 GAMINIAI

Pagrindinė veikla tai medienos masyvo durų gamyba. Taip pat gaminame ir kitus gaminius, tokius kaip:
faneruotos vidaus durys; medinės vidaus pertvaros; išorinės įėjimo durys; stumdomos durys; sienų apdailos elementai; kolonų apdailos elementai; karnizai; interjero apdailos elementai; grindjuostės; klijuotos medienos masyvo plokštės palangėms, laiptams, interjero elementams.

 KOKYBĖS GARANTIJA

Produkcijos gamyboje itin daug dėmesio skiriama kokybei, kurią užtikrina ne tik kvalifikuoti ir ilgametę patirtį turintys darbuotojai, bet ir modernūs medienos apdirbimo įrenginiai, kruopščiai parinkti įrankiai, naudojamos tik gerai žinomos ir laiko patikrintos medžiagos bei kruopščiai atliekami gamybos technologiniai procesai.