JUNDA

Apie mus

Nuo 1990 m. JUNDA kuria durų meistrystės tradicijas. Šiandien savo klientams siūlome ne tik duris, sienų apdailos plokštes, grindjuostes, kitus gaminius interjerui, bet ir visą aptarnavimą įrenginėjant namų, biuro ar specializuotos paskirties objektų erdves. Mūsų užsakovai – kokybę vertinantys nekilnojamo turto vystytojai, architektai, dizaineriai bei savo svajonių būstą kuriantys klientai tiek Lietuvoje, tiek kitose šalyse.

JUNDA specializuojasi tiek natūralios, tiek kitokios medienos produktų, standartinių ir nestandartinių durų gamyboje. Siekiant sukurti vientisą interjerą, gaminame ir kitus vidaus erdvėms reikalingus gaminius.

Erdvėse, kuriose montuojami JUNDOS gaminti produktai, jaučiamas unikalumas, kokybė ir šiluma. Savo klientams galime pasiūlyti ne tik jau ištobulintus, laiko patikrintus durų modelius, bet ir pagal pageidavimus sukurti naujo dizaino, modernios klasikos gaminius arba net atkartoti autentiškus, paveldo ar kitokiems objektams reikalingus interjero produktus.

Junda stalių gaminiai_nematomos Durys

Išskirtinio dizaino sprendimai

Jeigu ieškote išskirtinių dizaino sprendimų – padėsime. Mūsų aukšto meistriškumo dėka Jūsų individualaus dizaino durys taps interjero puošmena. Individualiems sprendimams – aiški kainodara, drauge aptarsime Jums rūpimus klausimus.

Mes siūlome:

 • medines vidaus varstomas, stumdomas ir lauko varstomas duris;
 • vidaus pertvaras ir interjero elementus;
 • grindjuostes ir sienų apdailos elementus;
 • stalviršius, palanges ir laiptų pakopas;
 • įvairius kitus medienos gaminius.

Kodėl rinktis JUNDA?

Technologijos Apie mus Junda

Meistriškumas

JUNDA prioritetas – aukščiausia bekompromisė gaminių kokybė, užtikrinama dėka kvalifikuotų specialistų, modernių įrenginių bei technologinių procesų ir tik geriausių medžiagų. Daugelis technologinių procesų yra išbandomi laboratorijose.

Garantija Apie mus Junda

Garantija

Gaminiams suteikiame 2 metų kokybės garantiją. Kokybę užtikrina patikima gamybos procesų kokybės kontrolė, aukštos kokybės medžiagos, žaliavos ir komplektuojamieji elementai (vyriai, spynos, užraktai, rankenos, stiklai, slenksčiai) taip pat kvalifikuoti, ilgametę patirtį turintys darbuotojai.

Inovacijos Apie mus Junda

Inovacijų lyderiai

Esame inovacijų lyderiai ir siūlome išskirtinius sprendimus unikaliems klientų projektams. Mūsų komanda nuolat kelia kompetenciją ir atnaujina žinias domėdamiesi naujovėmis bei keliaudami po visame pasaulyje vykstančias parodas.

Ekologija Apie mus Junda

Ekologija

Mūsų įmonė tausoja aplinką: naudojame saulės gaminamą elektros energiją, rūšiuojame, medienos atliekas naudojame šiluminei energijai gaminti.

Junda duru užsakymo etapai

Konsultavimas nuo a iki ž

Visapusiškai patariame ir konsultuojame įsigyjant mūsų gaminius: nuo rasto iki durų rakto.

JUNDA durų užsakymo etapai:

 1. Užklausos formoje aprašykite savo durų poreikį.
 2. Susisieksime su Jumis ir pakonsultuosime.
 3. Kartu sukursime durų dizaino idėją.
 4. Pateiksime Jums preliminarios kainos pasiūlymą.
 5. Atvyksime pas Jus ir atliksime matavimo darbus.
 6. Paruošime projektą pagal patvirtintą dizainą.
 7. Projekto ir sąmatos patvirtinimas.
 8. Pagaminsime Jūsų duris.
 9. Pristatysime ir sumontuosime Jūsų duris.

Kreipkitės – mes Jums padėsime ne tik garantiniu dviejų metų laikotarpiu, bet ir po jo.

JUNDA VIZIJA

JUNDA – tai daugiau nei durys. Tai – patikimumas, stilius, komfortas, o svarbiausia yra kokybė, kurią jaučia kiekvienas, atvėręs mūsų duris.

Mūsų misija

Kurti ir gaminti aukščiausios kokybės bei išskirtinio dizaino gaminius, maksimaliai tenkinant kiekvieno užsakovo lūkesčius bei užtikrinant darbuotojų pasitenkinimą darbu.

Vizija

JUNDA – tai klientų pripažinta, konkurencinga, tiek Lietuvoje, tiek užsienyje vertinama aukščiausios kokybės produkciją gaminanti įmonė.

Vertybės

Ilgamečiai, lojalūs darbuotojai – dauguma komandos narių įmonėje dirba daugiau nei 20 metų;

Bekompromisė gaminių bei paslaugų kokybė – kokybiški gaminiai, kiekvieno kolektyvo nario pasididžiavimas;

Tvarumas – harmonijos tarp žmonių, gamtos ir visuomenės palaikymas, tarpusavio santykių kūrimas;

Darbo kultūra – patikimumas remiasi pagarba, reputacija, žodžio laikymusi, visapuse gerove, teisingumu ir vertės kūrimu;

Ekologija – visoje mūsų veikloje tausojame aplinką, atsakingai rūšiuojame atliekas, naudojame saulės gaminamą elektros energiją, medienos atliekas naudojame šiluminei energijai gaminti;

Žodžio laikymasis – visada darome tai, ką pažadame, to paties tikėdamiesi ir iš verslo partnerių bei užsakovų;

Junda durys apie mus vertybes_vizija

Apie mus skaitykite

Scroll to Top