D.U.K

Į ką reikia atkreipti dėmesį renkantis vidaus duris?

Renkantis duris svarbu atkreipti dėmesį į durų kokybę, gamintojo patikimumą ir kokybišką montavimo darbų atlikimą. Duris siūlome rinktis iš ilgą laiką rinkoje dirbančių ir patirtį sukaupusių durų gamintojų. Jie galės Jums pasiūlyti tiek  standartinių, tiek nestandartinių matmenų duris, įvairius durų modelius, pageidaujamą spalvą bei durų furnitūrą. Durų montavimo darbus patikėkite durų pardavėjams / gamintojams.

Iš kokios medienos gaminate duris?

Duris gaminame iš juodalksnio, uosio ir ąžuolo medienos masyvo. Taip pat galime faneruoti kai kuriuos durų modelius.

Ar gaminate nestandartinių matmenų duris?

Taip, duris gaminame pagal jūsų durų angos matmenis.
   
Kiek laiko trunka durų gamyba?
   
Durų gamybą, priklausomai nuo durų modelio, medienos, spalvos trunka apie 4-6 savaites nuo užsakymo priėmimo. Norint, kad būsto įrengimo darbai nenutrūktų, durų ieškoti reikėtų  pradėti prieš 2 mėnesius iki Jums jų reikės.        
       
Kiek kainuoja Jūsų durys?

Durų kaina priklauso nuo durų modelio, medienos, angos matmenų, apdailos, komplektuojamųjų elementų ir kt. Jeigu norite sužinoti durų kainą, galite atsiųsti mums visą šią informaciją ir mes per keletą dienų pateiksime durų sąmatą. Taip pat mūsų meistras gali atvykti į vietą ir pats išsimatuoti durų angas. Tai yra nemokama paslauga. Dėl smulkesnės informacijos prašome kreiptis telefonu Vilniuje (8 5) 2788440, Alytuje (8 315) 42322.

Kada yra montuojamos vidaus durys?

Vidaus durys montuojamos, kai sudėtos grindys ir baigti visi apdailos darbai.
      
Kokias spynas Jūsų įmonė montuoja savo duryse?
   
Mūsų įmonė savo duryse montuoja klasikines ir tylaus veikimo žymiausių gamintojų tokių, kaip „AGB“ (Italija), „ASSA“ (Švedija),  „ABLOY“ (Suomija) spynas. Visi montuojami gaminiai pasižymi patikimumu ir kokybe, taip pat visos spynos yra įvertintos Europos laboratorijose ir turi atitinkamus sertifikatus.
   
Ar suteikiama durims garantija?

Taip, durims suteikiama 24 mėnesių garantija.
   
Jūsų internetinėje svetainėje nerandame tokių durų, kokių trokštame?

Jei neradote pageidaujamo durų modelio mūsų internetinėje svetainėje, tuomet atsiųskite norimų durų brėžinį, nuotrauką ar susisiekite su mumis ir kartu aptarsime galimus sprendimo variantus.
   
Kaip nustatyti durų atidarymo kryptį?Ar jūs patys montuojate duris?

Taip, montuojame ir siūlome durų montavimo darbus patikėti mūsų specialistams. Kartais taip nutinka, kad naudojantis kitų meistrų paslaugomis, dėl patirties stokos, jie sugadina duris ir tenka užsakinėti naujas. Tokiu atveju Jūs prarandate pinigus, laiką bei sugadinate sau nuotaiką.
   
Kokiomis priemonėmis reikėtų valyti duris?

Apie durų priežiūrą skaitykite skyrelyje „Verta žinoti / Durų priežiūra“.

Kaip atpažinti originalias Jundos stalių gaminiai" (JSG) duris?

Visos UAB Jundos stalių gaminiai" gaminamos durys yra ženklinamos originaliu JSG ženkliuku. Ženkliukas dedamas virš spynos mechanizmo ir žymi, kad jos buvo pagamintos UAB Jundos stalių gaminiai" įmonėje bei šioms durims galioja visos įmonėje taikomos garantijos.

 

Kaip teisingai" pasidaryti grindų sujungimą po durimis?

Dažnai klientai nerimauja, kaip teisingai turėtų jungtis skirtingų grindų dangos po durimis, kad jas uždarius jungimosi nesimatytų. Grindų sandūros vieta priklauso nuo to, ar Jūsų pasirinktos durys yra su užlaida ar be jos. Žemiau esančiose paveikslėliuose rasite tinkamiausią sprendimą tiek vienu, tiek kitu atveju. 

 

Nerandate atsakymo į savo klausimą, užduokite elektroniniu paštu vilnius@junda.eu, mes mielai Jums atsakysime.