Spalvų paletė

Kad mediniai gaminiai tarnautų ilgą laiką ir jų neveiktų aplinkos veiksniai, jiems reikalinga kokybiška apdaila. Gaminių lakavimui naudojame kompanijų „Sherwin-Williams“, „Herberts“, „Tikkurila“ lakus, dažus, beicus, dažyves, impregnantus, patiną ir kita.

Durų spalvų tendencijos dažnai keičiasi, todėl mes siūlome platų dangų pasirinkimą, atitinkantį bet kokį durų stilių. Savo gaminius galime dažyti, beicuoti, padengti natūraliu matiniu ar blizgiu laku, taip pat sukurti sidabrinį, auksinį, patinos ar kitą efektą.

Renkantis durų spalvą siūlome rinktis iš mūsų standartinės splavų paletės, o jei neradote patinkančios spalvos, galime pasiūlyti jūsų pageidaujamos spalvos duris, pavyzdžiui, atitinkančias grindų, langų, baldų, sienų ar kitą spalvą. Pateikite mums Jūsų pageidaujamos spalvos pavyzdį ir laboratorijoje parinks tokią spalvą, kuri labiausiai atitiks pateiktą pavyzdį.

Mūsų naudojami gaminiai yra sertifikuoti pagal Europos Sąjungos standartus ir jie yra taikomi vaikų žaislų apdailai.

31 35B 43 280R Antika Bjanka K-50 Kava Konjakas Odos efektas RAL9001 Romos kaštonas Senas varis Šokoladas-5 Šokoladas reljefinis SU-01 Vyšnia Bordo Bjanka + patina Ruduo Tabako RAL