Sienų paneliai

Vienas greičiausių ir sėkmingiausių būdų atnaujinti ir įpūsti naują gyvybę jūsų interjerui yra sienų spalvų ir  apdailos atnaujinimas. Medinė sienų apdaila padeda sukurti interjere dominuojančią atmosferą, sienos gali būti tiek fonu baldams ir kitiems interjero elementams arba pačios savaime tapti svarbiu interjero akcentu.

 

Prieš dekoruojant sienas svarbu nuspręsti kokį stilių norite suteikti savo interjerui, kokios bus svarbiausios detalės ir pagrindiniai akcentai. Į savo erdvę galite įnešti šiek tiek klasikos – tai kas niekada nesensta ir turi išliekamąją vertę, galite suteikti modernumo ar sukurti bet kurį kitą savitą stilių.

 

Mediniai sienų paneliai gaminami iš natūralios medienos, kuri suteiks Jūsų interjerui jaukumo, šilumos ir natūralumo. Savo klientams siūlome įvairaus dizaino medinius panelius iš juodalksnio, uosio ir ąžuolo medienos.

Medį sienų apdailoje galima panaudoti labai kūrybingai – mediniai sienų skydai daromi įvairaus pločio, faktūros, formos ir atspalvio. Pasitelkus medinę sienų apdailą galima sukurti natūralų ir kartu modernų stilių. Medinė sienų apdaila gali būti tiek dažoma, tiek beicuojama priklausomai nuo kliento pageidavimo.

Sienų panelių nuotraukas rasite čia