Birželio 03 d.
Kokybė, patirtis ir individualumas – už vienų durų

Durys – tai kur kas daugiau nei elementas, atskiriantis erdves. Tai interjero detalė, kuri gali būti derinama tiek prie grindų, tiek prie baldų ar kitų interjero elementų. Tačiau, ieškant nestandartinių durų sprendimų, susiduriama su problema – klientų norus riboja standartinių dydžių, spalvų ar dizaino durų pasirinkimas. Svarbus ir gaminių kokybės kriterijus. Dažnai rinkoje klientus stengiamasi suvilioti žemomis kainomis, tačiau taip bloginama kokybė. Kokybišką ir patvarią produkciją siūlančių gamintojų reikia gerai paieškoti. Tenkinti gaminiui kliento keliamus kokybės, kainos ir dizaino reikalavimus – toks bendrovės „Jundos stalių gaminiai“ veiklos principas. Tai atspindi ir įmonės šūkis – „Mes nesakome PIGIAU , mes sakome GERIAU “.

Dėmesys klientų poreikiams ir kokybei

Jau 20 metų medienos apdirbimo srityje sėkmingai dirbanti bendrovė užsakovams gali pasiūlyti itin aukštos kokybės medienos masyvo vidines duris iš ąžuolo, uosio ir juodalksnio. Gamintojas specializuojasi nestandartinių durų gamyboje, taigi klientui gali pasiūlyti išskirtinį įmantriausius jo norus atitinkantį produktą. Taip pat siūlomos faneruotos vidinės durys, įeinamosios lauko durys, medinės vidaus pertvaros, interjero elementai, nestandartiniai baldai, stalviršiai, palangės lentos, laiptų pakopos ir kiti gaminiai iš medienos. Bendrovė žaliavą produkcijos gamybai perka iš Lietuvos medienos perdirbimo įmonių. Ji orientuojasi į šiuolaikinius gamybos sprendimus – gamybinė įranga perkama nauja, užtikrinanti didesnį darbo našumą ir kokybiškesnį gaminių apdirbimą. Gamybos procese susidarančios medienos atliekos naudojamos šiluminės energijos gamybai, o ji naudojama patalpoms šildyti, medienai džiovinti ir gaminių apdailos technologijoje. Taip mažinamos gamybos išlaidos ir parodomas bendrovės dėmesys ekologijai.

 

UAB „Jundos stalių gaminiai“, didindama pardavimą Lietuvoje, Vilniuje atidarė durų ir interjero saloną. „Anksčiau mus rasti būdavo sunkiau, bendrovės gamykla įsikūrusi netoli Alytaus, taigi klientų skaičius augo daug lėčiau. Nauji užsakovai dažniausiai kreipdavosi po to, kai mūsų įmonę rekomenduodavo buvę klientai. Taigi buvo nuspręsta atidaryti saloną Vilniuje, kad klientams būtų patogiau, o mes būtume labiau pastebimi rinkoje“, – teigia salono vadovas Vaidas Verikas. Dauguma bendrovės gaminamos produkcijos eksportuojama į Rusiją. Šioje šalyje bendradarbiaujama su patikimu partneriu, kuris prekiauja UAB „Jundos stalių gaminiai“ durimis.

Galimybė sukurti duris pagal kliento norus

Klientui visada paliekama pasirinkimo laisvė. Durys gali būti pagamintos pagal individualius matmenis ir norimą komplektaciją. Užsakovui tereikia pasirinkti norimą medienos rūšį, gaminio spalvą (galimi individualūs sprendimai), vyrius, rankeną, spynas, užraktus, stiklą, slenkstį ir kitus komplektuojamus elementus. Durų dalys perkamos iš kruopščiai atrinktų tiekėjų, siūlančių optimalų kainos ir kokybės santykį. Galima išskirti tokias bendrovės siūlomų durų komplektuojamų elementų grupes:

• spynas tiekia Lietuvos pardavėjai iš Vokietijos, Italijos, Olandijos ir Suomijos gamintojų. Vidinių durų spynos yra trijų tipų – su metaliniais, plastikiniais ar moderniais magnetiniais liežuvėliais. Pastarųjų dviejų pranašumas – durys tyliau varstomos. Įeinamosioms ir viešbučių durims įmonė siūlo įvairias rakinimo sistemas;

• atsižvelgiant į kliento pageidavimą, vidinių durų varčiose esantys vyriai gali būti paslėpti arba matytis išorėje. Įeinamosioms lauko durims naudojami specialūs lauko durims pritaikyti vyriai;

 

• dar vienas gaminio išvaizdai svarbus elementas, kurį galima pasirinkti, – durų rankenos. Jos gali būti įvairių modelių, spalvų, dizaino. Prabangios rankenos kuriamos žinomų dizainerių, tai autoriniai gaminiai;

 

• duryse gali būti montuojami mediniai arba mechaniniai iššokantys slenksčiai;

 

• durims su stiklu įmonė siūlo gausų stiklo asortimentą. Durys komplektuojamos su standartiniu arba individualiai pagal kliento norą pagamintu dekoruotu, klijuotu, graviruotu, raižytu, vitražiniu stiklu;

 

• perkant duris galima rinktis skirtingus durų apvadus – nuo minimalistinių iki itin masyvių ir sudėtingų formų bei komplektacijos;

 

• durims įrėminti naudojami karnizai, piliastrai, rozetės ir kiti puošybos elementai.

Visas paslaugų paketas

Bendrovės siūlomos paslaugos galėtų būti apibūdinamos taip – nuo idėjos iki rakto. Bendrovės darbuotojai pasiruošę konsultuoti klientus įmonės gaminamos produkcijos klausimais, padėti išsirinkti tinkamiausią prekę, atvykti pas klientą jam patogiu laiku arba priimti savo prekybos salone Vilniuje (Ulonų g. 1 / S. Žukausko g. 1) arba įmonėje esančioje gaminių ekspozicijoje Alytaus rajone. Klientui pageidaujant, suteikiama UAB „Ūkio banko lizingas“ išperkamosios nuomos paslauga. Norintiesiems pirkti duris suteikiama didžiausia pagalba. Darbuotojai išmatuoja durų angas objekte, konsultuoja, padeda išsirinkti modelius, spalvas, rankenas, spynas, lankstus, stiklą, viską sukomplektuoja, pagamina, atveža ir sumontuoja (baigę darbus išvalo patalpas). „Teikdami paslaugas stengiamės orientuotis į aukštesnius kokybės standartus – suteikti klientui viską iš vienų rankų, kad atėjęs pas mus užsisakytų jo norus visiškai atitinkantį produktą, o po kurio laiko galėtų džiaugtis naujomis durimis ir išvengtų gausybės organizacinių rūpesčių“, – pabrėžia bendrovės direktorius Gediminas Jegelevičius.

 

Medienos masyvo durų gamyba – pagrindinė įmonės veiklos sritis, tačiau bendrovė gali pasiūlyti ir kitų iš medienos žaliavų gaminamų interjero elementų. Pavyzdžiui, jei klientas nori išlaikyti interjero stilių, galima pagaminti ir medines pertvaras, baldus ar prie durų ir bendro namų interjero derančius paveikslų, veidrodžių rėmus. Bendrovė gamina ir įeinamąsias lauko duris, kurios gali būti dviejų tipų: iš specialios lauko durų plokštės ruošinio, gaminamo Vokietijoje, arba iš ąžuolo medienos masyvo.

Nuolatinis bendradarbiavimas su užsakovais ir tiekėjais

Produkcijos gamyboje itin daug dėmesio skiriama kokybei, kurią užtikrina ne tik kvalifikuoti ir ilgametę patirtį turintys darbuotojai, bet ir modernūs medienos apdirbimo įrenginiai bei kruopščiai atliekami gamybos technologiniai procesai. Durų gamyboje itin svarbu tinkamas medžiagų parinkimas, tad įmonė naudoja tik patikrintas ir patikimas medžiagas. Kaip pabrėžia UAB „Jundos stalių gaminiai“ direktorius G. Jegelevičius, apdailai daugiausia naudojami bendrovės UAB „Becker Acroma“ parduodami dažai, lakas ir kitos apdailos medžiagos: „Su šia bendrove nuolat bendradarbiaujame, nes tai ne tik gaminių pardavėjai, bet ir technologai. Siūlydami naujas medžiagas, laboratorijoje jas išbando ir su mūsų gaminiais, taip užtikrindami, kad siūlomas produktas tinkamas būtent mūsų produkcijai. Dėl glaudaus bendradarbiavimo klientui galime pasiūlyti konkrečios jo norimos spalvos duris, pavyzdžiui, atitinkančias grindų, langų, baldų ar sienų spalvą. Laboratorijoje pagal pateiktą pavyzdį parenkama spalva, panašiausia į kliento pageidaujamą. Siekiant patenkinti užsakovo norus, įdedama daug pastangų, o glaudus dialogas su partneriais – itin svarbi proceso dalis.“ Taip pat bendrovė bendradarbiauja su Kauno technologijos universiteto Medienos technologijų katedra. Tarp UAB „Jundos stalių gaminiai“ ir mokymo įstaigos vyksta nuolatinis dialogas. Iškilus problemų, bendrovė kreipiasi į specialistus, atliekami bandymai. Gavus atsakymą tobulinama gamybos technologija, diegiami kokybę gerinantys sprendimai.

 

Įmonės specialistai nuolat domisi durų gamybos srities naujovėmis, kasmet lankosi parodose Italijoje, Vokietijoje, Rusijoje (šioje šalyje bendrovė tradiciškai dalyvauja ne tik kaip lankytoja, bet ir kaip dalyvė, pristatanti savo produkciją), taip pat regioninėse specializuotose parodose Lietuvoje. Bendrovė siekia glaudžiai bendradarbiauti su dizaineriais, architektais (specialistais, dažniausiai priimančiais būsto interjero sprendimus) ir durų apdirbimo ar komplektuojamųjų elementų tiekėjais. Kiekvieną mėnesį rengiamas įmonės gaminių ir galimybių pristatymas, į kurį kviečiami architektai, dizaineriai, medžiagų ir komplektuojamų elementų tiekėjai. Tokie renginiai padeda geriau suprasti įmonės srities produkto specifiką, vyksta specialistų dalijimasis patirtimi.

 

UAB „Jundos stalių gaminiai“

Vaisodžių k., Punios sen., LT-64463 Alytaus r. sav.,

tel.: (8 315) 42 322, 42 305, faks. (8 315) 58 333,

el. paštas jsge@takas.lt, svetainė www.junda.eu

 

Durų ir interjero salonas

Ulonų g. 1 / S. Žukausko g. 1, LT-08240 Vilnius,
tel. / faks. (8 5) 278 8440