Rugsėjo 03 d.
Gediminas Jegelevičius: „Mes tobulėjame, auklėjami savo klientų“

„Mūsų sėkmės esmė – profesionalus kolektyvas, šiuolaikinė technika, nepriekaištingos žaliavos, gaminio kokybė ir, žinoma, dizainas“, - prieš išvyką į vieną pasaulinių parodų „Alytaus gidui“ sakė įmonės vadovas Gediminas Jegelevičius.

Dizaino madų, spalvinių gamų sprendimus alytiškiai kasmet pristato „MosBild“ parodoje Rusijoje. Įdėjų semiamasi iš klientų, jų pageidavimų ir tokiose stipriose medienos, baldų pramonės šalyse, kaip Vokietija, Italija. „Italija – dizaino įdėjų šalis“, - įsitikinęs G. Jegelevičius, kurio įmonės produkcija - daugiausia elitinės „liuks“ tipo durys.

„Mes nesakome - pigiau, mes sakome – geriau“, - šūkis tik patvirtina jundiečių orientaciją rinkoje. Mokėdami dirbti tarp rytų ir vakarų „Jundos stalių gaminiai“ sugeba išpildyti įvairiausius pageidavimus – nuo pačių novatoriškiausių iki senovę menančio vintažinio stiliaus, išmokto iš prancūzų ir jau minėtų italų meistrų.

Alytiškių gaminiai – daugiausia iš lietuviškos medienos, visa kita – suomiški, švediški klijai, lakai ir smulkesnės detalės iš įvairių kitų šalių. „Jundos“ duris perka Lietuvos, Vokietijos, Norvegijos, Prancūzijos vartotojai, daugiausia, virš 80 proc. produkcijos eksportuojama į Rusiją.

Pastebima, kad Rusijos rinka atsigauna, grįžta į jai įprastą „ritmą“. Tai, žinoma, džiugina veiklos dešimtmetį švenčiančios Alytaus įmonės darbuotojus, iš medžio masyvo gaminančius ne tik išskirtinio dizaino vidaus duris, bet ir medinius interjero elementus.

Maskvoje „Jundos stalių gaminiai“ turi savo sandėlius, iš kurių lietuviški medienos gaminiai pasiekia ir kitus Rusijos miestus. „Rusijos rinka man gerai pažįstama: turiu darbo patirties joje, gerai žinau šios šalies pirkėjų skonį ir poreikius“, - tvirtina G. Jegelevičius. Anot jo, maskviečiai labai reiklūs interjero dizainui: jie seka mados tendencijas ir reikalauja jas atitinkančių gaminių.

„Tai, kas tinka ir patinka maskviečiams - ne visuomet būna priimtina Lietuvos ar kitų šalių užsakovams“, - pastebi „Jundos stalių gaminių“ bosas. Šiuo metu tarp būstus įsirenginėjančių maskviečių populiarėja blizgios baltos ir juodos durys. Lietuvoje tokių durų paklausos dar nėra ir verslininkas abejoja, ar ji iš viso atsiras.

„Mes orientuojamės į mokų klientų, o mokių klientų sunkmetis, tikėkimės, nepaveikė“, - teigė „Jundos stalių gaminių“ vadovas. Jo įmonėje kasmet sukuriama naujų durų modelių, investuojama į gamybos ir technologinius procesus, naudojamos tik aukštos kokybės medžiagos ir vis daugiau ekologiškos medienos.

Skirtingi klientų poreikiai ir jų reiklumas alytiškių durų gamintojų negąsdina. „Mes tobulėjame, auklėjami savo klientų“ – įsitikinęs  G. Jegelevičius. Pasak verslininko, ekonominiu sunkmečiu gerokai sumažėjusios statybų apimtys bendrovės veiklai lemiamos įtakos neturėjo. Vaisodžiuose dirba apie 40 žmonių. Praėjusiais metais bendrovės apyvarta siekė daugiau kaip 4,1 mln. litų.

 

Alytausgidas.lt