Balandžio 04 d.
Durų virtuozai

 

Kiekvienas užsakymas – ypatingas

Jau dvidešimt metų UAB „Jundos stalių gaminiai“ gilinasi į medienos apdirbimo ir durų gamybos paslaptis. Įmonė specializuojasi nestandartinių medinių durų, vidaus pertvarų, nestandartinių baldų, laiptų pakopų ir kitų medinių interjero elementų gamyboje. Patirtis ir atsakingas požiūris į kiekvieną produktą, detalę, leidžia įmonei laiku ir kokybiškai įgyvendinti užsakymus.

Orientacija į aukštesnius kokybės standartus įpareigoja bendrovę atsižvelgti į naujausius gamybos sprendimus, kokybišką gaminių apdirbimą ir aukščiausios rūšies žaliavas. Be to, bendrovė gali pasiūlyti ne

Durys Junda

tik puikios kokybės gaminių, bet ir išskirtinį dėmesį kiekvienam savo klientui. Darbuotojai visada pasiruošę konsultuoti klientus įmonės gaminamos produkcijos klausimais, padėti išsirinkti individualius poreikius atitinkantį gaminį.

Netoli Alytaus įkurtoje UAB „Jundos stalių gaminiai“ gamykloje pagamintą produkciją jau įvertino ne tik Lietuvos, bet ir Vokietijos, Norvegijos, Prancūzijos ir Rusijos vartotojai. Didžioji dalis įmonės produkcijos siunčiama į Maskvą, kur bendradarbiaujama su patikimais parneriais, prekiaujančiais įmonės produkcija.

Praeitais metais, didindama pardavimo apimtis Lietuvoje, UAB „Jundos stalių gaminiai“ atidarė durų bei interjero saloną ir Vilniuje. Šiais metais bendrovė atnaujino savo interneto svetainę, kurioje, be įprastinės informacijos, objektų nuotraukų galerijos, pateikiama informacija apie durų priežiūrą. Be to, svetainėje įdiegtas durų sudėtinių dalių aiškinamasis žodynėlis skirtas tam, kad klientas lengviau susigaudytų, norėdamas išsirinkti duris. Žodynėlis turėtų palengvinti specialistų ir užsakovų bendradarbiavimą, padėtų lengviau suprasti vieniems kitus. objektų nuotraukų galerijos, pateikiama informacija apie durų priežiūrą.

UAB „Jundos stalių gaminiai“ į kiekvieną užsakymą žiūri kūrybingai ir lanksčiai. Vilniuje įsikūrusio salono vadovas Vaidas Verikas teigia: „Durys gali būti pagamintos atsižvelgiant į individualius matmenis ir norimą komplektaciją. Salono darbVidaus durys Jorisuotojai išmatuoja durų angas patalpose. Klientui tereikia pasirinkti norimą medienos rūšį, spalvą, vyrius, rankenas, spyną, užraktą, stiklą, slenkstį ir kitus durų elementus. Visus savo gaminius galime nudažyti bet kokia spalva. Galime pritaikyti juos prie jau esamų baldų, sienų, grindų dangos ar net paveikslo. Be to, furnitūrą ir durų apdailos elementus perkame tik iš kruopščiai atrinktų tiekėjų. Priklausomai nuo metų laiko, Lietuvoje užsakymai atliekami per 4–5 savaites. Siekdami pačių geriausių rezultatų, mes visuomet mielai bendradarbiaujame su Lietuvos architektais ir interjero dizaineriais.“ Noras patenkinti išrankiausių klientų lūkesčius, neleidžia sustoti – įmonės darbuotojai nuolat domisi durų gamybos srities naujovėmis, ieško pačių geriausių sprendimų. Įmonės kolektyvas lankosi parodose Italijoje, Vokietijoje. Kiekvienais metais dalyvauja didžiausioje ir žinomiausioje statybų ir interjero parodoje Rusijoje – „MosBuild“. Šių metų statybos ir remonto parodoje „Resta“ UAB „Jundos stalių gaminiai“ planuoja pristatyti keletą naujų durų modelių.

Savitumo beieškant

Medinės vidaus durys UAB „Jundos stalių gaminiai“ gaminamos iš aukštos kokybės juodalksnio, uosio, ąžuolo. Pagal kliento pageidavimus įmonė gali kai kuriuos durų modelius faneruoti. Tuo tarpu lauko durys gali būti dviejų tipų: iš Vokietijoje gaminamos specialios lauko durų plokštės ruošinio arba iš ąžuolo masyvo. Vidaus dyrts Vytas

AB „Jundos stalių gam iniai“ naudojami durų elementai – vyriai, rankenos, spynos, užraktai, stiklai, slenksčiai ir pan. – pristatomi tik iš kruopščiai atrinktų, patikimą produkcij ą gaminančių tiekėjų.

Į savo gaminius bendrovė montuoja trijų tipų spynas: su metaliniais, plastikiniais ar magnetiniais liežuvėliais. Nors magnetiniai liežuvėliai Lietuvoje dar nėra įprasti, tačiau jie, kaip ir plastikiniai liežuvėliai, atidarant arba uždarant duris praktiškai neskleidžia garso. Kiekvienoms durims galima individualiai parinkti ir vyrius, kurie gali būti paslėpti arba matytis išorėje. Duryse su užlaida naudojami matomi, o duryse be užlaidos – paslėpti vyriai. 

Atsižvelgiant į nevienodus užsakovų pageidavimus, siūlomos įvairios durų rankenos, kurių pasirinkimas UAB „Jundos stalių gaminiai“ išties labai didelis. Čia lengvai galima rasti sau tinkamo modelio ar atspalvio rankenas. Taip pat salone yra ir autorinių, žinomų dizainerių sukurtų darbų. Durys gali būti aklinos ar puošniai įstiklintos. Norintiems įstiklintų durų, įmonė siūlo gausų stiklo asortimentą. Durys gali būti komplektuojamos su standartiniu arba individualiai pagal užsakovo pageidavimus pagamintu dekoruotu, klijuotu, graviruotu, raižytu ar net vitražiniu stiklu. Tačiau duris puošti gali ne tik stiklo detalės. Bendrovė siūlo rinktis medinius puošybos elementus – nuo minimalistinių iki masyvių, sudėtingų formų ir įvairiai išdėstytų. Pasirinktos durys gali būti įrėmintos: karnizais, piliastrais, rozetėmis ir kitais elementais.

 

Straipsnį parengė žurnalas APS