Birželio 03 d.
Alytaus bendrovė ,,JUNDOS STALIŲ GAMINIAI“ švenčia 10 metų jubiliejų

Nuo Rusijos sostinės Maskvos atsitraukus vasaros karščiams ir smogui, lengviau kvėpuoti ir Lietuvos verslui. Tuo neabejoja bendrovės „Jundos stalių gaminiai“ vadovas Gediminas Jegelevičius.

Medžio dirbinių gamyba užsiimanti įmonė daugiau kaip 80 proc. savo produkcijos eksportuoja į Rusiją. Vasarą pardavimų apimtys šioje šalyje gerokai sumažėjo. Lemiamą įtaką tokiai tendencijai turėjo ekstremalūs gamtos reiškiniai, vertę maskviečius pirmiausia rūpintis savo sveikata ir ieškoti saugesnės aplinkos.


„Tačiau ruduo, tikimės, kompensuos vasaros praradimus“, - viliasi Alytaus rajone veikiančių „Jundos stalių gaminių“ direktorius G.Jegelevičius, jau pastebintis į įprastą ritmą grįžtančios Rusijos rinkos atsigavimo požymius.


Tai džiugina savo veiklos dešimtmetį švenčiančios Lietuvos įmonės darbuotojus, iš medžio masyvo gaminančius išskirtinio dizaino vidaus duris bei medinius interjero elementus. Alytiškių pagamintas duris perka Lietuvos, Vokietijos, Norvegijos, Prancūzijos vartotojai, bet daugiausia jų iškeliauja į Rusiją. Maskvoje „Jundos stalių gaminiai“ turi savo sandėlius, iš kurių lietuviška produkcija pasiekia ir kitus Rusijos miestus.


„Rusijos rinka man gerai pažįstama: turiu darbo patirties joje, gerai žinau šios šalies pirkėjų skonį ir poreikius“, - sakė G.Jegelevičius.


Anot jo, maskviečiai labai reiklūs interjero dizainui: jie seka mados tendencijas ir reikalauja jas atitinkančių gaminių. „Tai, kas tinka ir patinka maskviečiams, ne visuomet būna priimtina Lietuvos ar kitų šalių užsakovams“, - pastebėjo G.Jegelevičius.


Šiuo metu tarp būstus įsirenginėjančių maskviečių vis labiau populiarėja blizgios baltos ir juodos durys. Lietuvoje tokių durų paklausos dar nėra ir verslininkas abejoja, ar ji iš viso atsiras.


Tačiau skirtingi klientų poreikiai ir jų reiklumas alytiškių durų gamintojų negąsdina: „Mes tobulėjame, auklėjami savo klientų, “ – patikino „Jundos stalių gaminių“ vadovas.


Ekonominiu sunkmečiu gerokai sumažėjusios statybų apimtys bendrovės veiklai lemiamos įtakos neturėjo. „Mes orientuojamės į mokų klientų, o mokių klientų sunkmetis nepaveikė“, - įsitikinęs G.Jegelevičius.

„Jundos stalių gaminiai“ kasmet sukuria naujų durų modelių, investuoja į gamybos ir technologinius procesus, naudodami tik aukštos kokybės medžiagas ir vis daugiau ekologiškos medienos.

Įmonėje dirba 40 žmonių. Praėjusiais metais bendrovės apyvarta siekė daugiau kaip 4, 1 mln. litų.

 

Alytišklis.lt