2015-09-15
JSG - TNT futbolas
Peržiūrėti
2015-07-29
Mūsų durys žurnale „Namas ir aš“
Peržiūrėti
2015-06-02
Niekad nesenstančios klasikinės durys - jau ir moderniuose interjeruose
Peržiūrėti
2015-06-02
DURYS - visada matomos!
Peržiūrėti
2014-08-08
Naujų eksporto rinkų paieška Rytuose
Peržiūrėti
2013-12-18
Ant kokių durų kabinate Kalėdų vainiką?

Prieš įsigydami duris, pirmiausia sau atsakykime į klausimą, ko norime – pigaus ir abejotinos kokybės produkto ar brangesnio, solidaus ir ilgaamžio gaminio, kuris papuoš būstą, suteiks jam jaukumą ir saugumą, - pataria bendrovės  „Jundos stalių gaminiai“ specialistai.

Peržiūrėti
2013-01-31
Auksinė verslo taisyklė: būk puse žingsnio priekyje kitų

Ma­no na­muo­se „Jun­dos sta­lių ga­mi­nių“ du­rys, o ko­kios ta­vo? - tar­si ko­ky­bės ir įver­ti­ni­mo ga­ran­tas tam­pa pir­kė­jų su­pra­ti­mas ir ver­ti­ni­mas, kad tas, kas ge­ra ir ko­ky­biš­ka, yra Aly­taus ra­jo­ne įsi­kū­ru­sios įmo­nės „Jun­dos sta­lių ga­mi­niai“ pro­duk­ci­ja ir ja di­džiuo­tis sa­vuo­se na­muo­se pri­va­lu. Skai­ty­ki­te apie įmo­nės veik­lą, iš­skir­ti­nu­mą ir ši­lu­mą - ne tik žmo­giš­ką, bet ir kū­niš­ką.

Peržiūrėti
2013-01-24
Plėtros galimybės verslui: UAB "Jundos stalių gaminiai"

Naujų eksporto rinkų paieška ir pardavimo didinimas – pasiektas toks projekto tikslas būtų naudingas veik visoms įmonėms Lietuvoje, nes ne tik suteiktų galimybę plėsti verslą, bet ir užtikrintų įmonės konkurencingumą, darbuotojų gerovę. Šįsyk 2007–2013 metų Europos Sąjungos (ES) struktūrine parama pasinaudojo ir užsibrėžtus tikslus pasiekė Alytaus rajone įsikūrusi uždaroji akcinė bendrovė „Jundos stalių gaminiai“. Šiandien skaitykite apie projekto naudą bendruomenei ir jos konkurencingumo didinimą.

Peržiūrėti
2012-04-04
Durų virtuozai

Jau dvidešimt metų UAB „Jundos stalių gaminiai“ gilinasi į medienos apdirbimo ir durų gamybos paslaptis. Įmonė specializuojasi nestandartinių medinių durų, vidaus pertvarų, nestandartinių baldų, laiptų pakopų ir kitų medinių interjero elementų gamyboje. Patirtis ir atsakingas požiūris į kiekvieną produktą, detalę, leidžia įmonei laiku ir kokybiškai įgyvendinti užsakymus.

Peržiūrėti
2012-02-02
Šiuolaikinės vidaus durų variacijos

Poreikis atskirti vidines gyvenamojo būsto erdves buvo aktualus visais laikais. Net ir šiandien, kai interjeruose karaliauja nežabojama dienos šviesa, vidinės durys nepraranda savo funkcijos, suteikia privatumo, leidžia patenkinti skirtingus būsto šeimininkų poreikius, galiausiai išlieka viena estetinių interjero kūrimo priemonių.

Peržiūrėti
2010-06-03
Alytaus bendrovė ,,JUNDOS STALIŲ GAMINIAI“ švenčia 10 metų jubiliejų

Nuo Rusijos sostinės Maskvos atsitraukus vasaros karščiams ir smogui, lengviau kvėpuoti ir Lietuvos verslui. Tuo neabejoja bendrovės „Jundos stalių gaminiai“ vadovas Gediminas Jegelevičius.

Peržiūrėti
2010-06-03
Kokybė, patirtis ir individualumas – už vienų durų

Durys – tai kur kas daugiau nei elementas, atskiriantis erdves. Tai interjero detalė, kuri gali būti derinama tiek prie grindų, tiek prie baldų ar kitų interjero elementų. Tačiau, ieškant nestandartinių durų sprendimų, susiduriama su problema – klientų norus riboja standartinių dydžių, spalvų ar dizaino durų pasirinkimas. Svarbus ir gaminių kokybės kriterijus. Dažnai rinkoje klientus stengiamasi suvilioti žemomis kainomis, tačiau taip bloginama kokybė. Kokybišką ir patvarią produkciją siūlančių gamintojų reikia gerai paieškoti. Tenkinti gaminiui kliento keliamus kokybės, kainos ir dizaino reikalavimus – toks bendrovės „Jundos stalių gaminiai“ veiklos principas. Tai atspindi ir įmonės šūkis – „Mes nesakome PIGIAU , mes sakome GERIAU “.

Peržiūrėti
2009-09-07
Maskvos durys jums atidarytos

Taip kalbėjo Maskvos įmonės „Elitel” generalinis menedžeris Vadimas Ševcovas, su kolegėmis į Vaisodžius atvykęs pasveikinti dešimties metų veiklos sukaktį mininčios savo ilgametės partnerės - bendrovės „Jundos stalių gaminiai” kolektyvo.

Peržiūrėti
2009-09-03
Gediminas Jegelevičius: „Mes tobulėjame, auklėjami savo klientų“

„Mūsų sėkmės esmė – profesionalus kolektyvas, šiuolaikinė technika, nepriekaištingos žaliavos, gaminio kokybė ir, žinoma, dizainas“, - prieš išvyką į vieną pasaulinių parodų „Alytaus gidui“ sakė įmonės vadovas Gediminas Jegelevičius.

Peržiūrėti